Subscribe to newsletter

    Naturalna świeca zapachowa

    Świece You Are the Light, zostały wykonane przeze mnie z miłością i troską o każdy detal. Korzystam z naturalnego wosku sojowego najwyższej jakości. Używam bawełnianych, niebielonych i nieusztywnianych parafiną knotów a także wyjątkowych olejków zapachowych sprowadzanych przeze mnie z Francji. Dzięki temu, świece You are the light są przyjazne dla środowiska, biodegradowalne i wegańskie. Palą się dwa razy dłużej od parafinowych. Dzięki naturalnym składnikom, lśnią pięknym, czystym płomieniem i nie wydzielają dymu ani toksycznych substancji. Wosk w prawidłowo użytkowanej świecy  zastyga w aksamitną, równą powierzchnię. Rozlany wosk możesz bez problemu usunąć wodą z mydłem. Wskazówki, w jaki sposób palić świece, by cieszyć się nimi jak najdłużej, znajdziesz w zakładce Instrukcja palenia świec.

    Szklane pojemniki pochodzą z jednej z najlepszych polskich hut szkła i zostały pomalowane oraz ozdobione złotym nadrukiem w polskiej manufakturze. Każda świeca spoczywa na miękkim aksamicie w luksusowym, złoconym opakowaniu. Mam nadzieję, że słowa dołączone do świecy na eleganckiej karcie będą dla Ciebie inspirujące i trafią do Twojego serca.

    Wszystko to sprawia, że świece You are the light są nie tylko bezpieczne dla Twojego zdrowia i przyjazne dla środowiska, ale także piękne i unikatowe.

    Ada