Subscribe to newsletter

  Jesteś światłem

  Kobiety mnie inspirują i zachwycają swoją odwagą, siłą, wrażliwością i empatią. Rozpromienione wewnętrznym blaskiem, mają w sobie żar i dają ciepło. Rozpalają miłość w swoich domach, otulają rodziny i przyjaciół. Z jednej iskry potrafią rozpalić wielki płomień wiary i nadziei. Tak widzę kobiety, choć często one siebie takimi nie widzą.

  You are the light – to esencja kobiecości zawarta w krótkim zdaniu. Jesteś światłem, lśnisz i zachwycasz. I właśnie z tego zachwytu kobiecością, uwielbienia piękna, potrzeby wyciszenia i relaksu w domowym zaciszu, powstał pomysł na stworzenie marki niezwykłych świec You are the light.

   

  Ale You Are the light to coś więcej niż świece. To marzenie o stworzeniu miejsca, gdzie kobiety będą dostawały dawkę pozytywnej energii, inspiracji i wsparcia. Pragnę, abyś czuła się tu dobrze i bezpiecznie, jak na spotkaniu z bliską osobą. Rozgość się i zostań ze mną na dłużej.

  Pozwól sobie na ciszę i spokój w sercu. Otul się blaskiem i zapachem, który rozgrzeje Ci duszę, przywróci Twoją wewnętrzną moc. I przypomni, że jesteś światłem – jedynym i niepowtarzalnym na tym świecie. Ciesz się nim, doceń je, rozpal mocniej. Lśnij.

  JESTEŚ ŚWIATŁEM