Subscribe to newsletter

  Jesień i zima to najlepszy czas, żeby zanurzyć się w miękkiej kanapie, otulić puszystym kocem, a dłonie ogrzać korzenną, zimową herbatą. Zostaw nieprzyjazną aurę za drzwiami Twojego domu i ciesz się zapachem słodkiego cynamonu przy kojącym świetle świecy.

  Na dworze ciemno, zimno i mokro

  Bierzesz pierwszy łyk herbaty i czujesz już rozchodzące się wewnątrz ciała ciepło. Suchy trzask zapałki, migotliwy ognik nad taflą świecy i pojawia się on, cały na słodko – miodowy cynamon. Mrużysz oczy w przytulnym, aksamitnym półmroku. Gorący kubek ogrzewa dłonie, a ty zerkasz od czasu do czasu za okno, w które stuka jesienny deszcz albo na których mróz rysuje koronkowe wzory.

  Cynamonowa świeca You are the light „Wieczorne otulenie” to najcieplejszy, otulający zapach, który dopełni słodyczą jesienne popołudnia lub zimowe długie wieczory. Miękki, korzenny aromat wywoła na twojej twarzy uśmiech i przegoni zimowe smutki.

  Terapia dla duszy

  Ubóstwiam cynamon. Sypię go do szarlotki, do porannej owsianki, do kawy i zimowej herbaty. Cynamon to jeden z nielicznych aromatów, który ma zdolność ogrzewania duszy. Przełamany miodową, letnią mgiełką, zapachem karmelizowanych jabłek, zakorzenia się w głębi ciała i umysłu.

  Nie wierzysz, że zapach może zdziałać cuda? Zrób zimową herbatę albo upiecz szarlotkę, zapal cynamonową świecę „WIECZORNE OTULENIE” i daj się zaczarować. Pozwól sobie na to, żeby ogień świecy rozgrzał Twoje serce.

  Uwierz – ten blask jest w Tobie. Ty jesteś światłem.